Gigabyte GE-R460-V1 460W ATX tápegység eladó! - Jelenlegi ára: 4 500 Ft
Eladó Gigabyte GE-R460-V1 típusú tápegység!
Hibátlanul működik, bontva nem volt még.
Tulajdonságok:
Feszültség tartomány: 200-240 V
Bemeneti áramerősség: 3 A
Frekvencia: 50 Hz
Leadott összteljesítmény: 460 W
Túlterhelés védelem: Aktív PFC
Hűtés: 12 cm, szabályozott sebességű ventillátor
Üzemi hőmérséklet: nincs adat
Méret: 150 x 140 x 86 mm
Csatlakozók:
24 pin ATX,
4+4 pin ATX 12 V,
1 db PCI-E csatlakozó,
4 db S-ATA,
4 db 4 pin periféria csatlakozó,
2 db 4 pin floppy