Eladó a képeken látható nagy teljesítményű szuper-telefotó zoom objektív:
Nikon Nikkor AFS70-300/4. 5-5. 6G IF VR ED NIKKOR
Átvétel: elsősorban Kecskeméten.
 esetleg Budapest megbeszélés szerint hétvégéken.
A termék linkje itt: NIKON HIVATALOS OLDALA
Nézd meg egyéb eladó termékeimet is!
... 4, 3x zoomja és 70– 300 mm-es (DX Nikon D-SLR-re szerelve 105– 450 mm-es) gyújtótávolság-tartománya van, és ED (extra alacsony szórású) üvegelemei kiemelkedő optikai teljesítményt biztosítanak. Az objektív rendelkezik a Nikon második generációs rázkódáscsök kentő rendszerével (VR II) is, amely rugalmas kézi fotózást tesz lehetővé, hiszen képstabilizáló funkciója révén a fotós akár négy lépésközzel hosszabb záridőt használhat, mint egy hagyományos objektívvel tehetné (a Nikon teljesítménytesztje szerint). A Silent Wave Motor (SWM) és a belső élességállítás (IF) jóvoltából az élességállítási művelet gyors és halk, a kilenclamellás kerekített írisz pedig gyönyörűen, természetesen mossa el az élességen kívüli képterületeket, így harmonikus háttereket hoz létre.
Gyújtótávolság 70– 300 mm
Maximális rekesz f/4, 5– 5, 6
Minimális rekesz f/32– 40
Az objektív felépítése 17 objektívelem 12 csoportban (két ED üvegelemmel)
Látószög 34° 20′ – 8° 10′ (22° 50′ – 5° 20′ Nikon DX-formátum esetén)
Minimális fókusztávolság 1, 5 m (a teljes zoomtartományban)
Maximális leképezési arány 1/4
Íriszlamellák! száma 9 (kerekített)
Szűrőtoldalék méret 67 mm
Átmérő x hosszúság (a bajonettzártól számított kiterjedés) Kb. 80 x 143, 5 mm
Tömeg Kb. 745 g
Mellékelt tartozékok
LC-67 rácsúsztatható objektív első sapka (67 mm-es), LF-1 objektív hátsó sapka, HB-36 bajonettzáras fényellenző, CL-1022 rugalmas objektívtok