 OLDALCSÍPŐFOGÓ
Jellemzők:
Műszaki adatok:
Alkalmazás (fogók): VDE ? Anyag: Króm-vanádium acél ? Anyagjellemző: Krómozott, Edzett ? EN szabvány: EN 60900 ? Fogó jellemzők: Fazettával ? Gyártói szám: 1803VDE-33 ? Max. vágási érték, közepesen kemény drót: 3 mm ? Méret, hossz: 180 mm ? Szabvány: DIN EN 60900, DIN ISO 5749 ? Súly: 310 g ? Típus: Oldalcsípőfogó ? Vágási érték (max. ) kemény drót: 2. 5 mm ? Vágóerő: 60 HRC